Pro všechny příznivce dřeva, kteří vědí, co mohou od materiálu jako je dřevo čekat!  

Chcete dřevo bez suků, prasklin, třísek a nejlépe, aby vypadala všechna prkna stejně? Pak si pořiďte raději imitaci, nebo sáhněte po jiném materiálu… Pokud však milujete dřevo, které je právě jedinečné tím, že každé prkno je unikát a jste ochotni mu „prominout“ jeho přirozené vlastnosti a dokonce v tom vidíte i krásu, pak čtěte dál.  

Nově u nás v nabídce produktů naleznete terasová prkna z termo borovice kvalita COUNTRY. Tato kvalita je výjimečná tím, že dostanete dobře opracovaný materiál po termo úpravě za velmi příznivou cenu. Kvalita Country nám ukáže všechny krásy i nedokonalosti dřeva takové, jaké opravdu jsou. Je zde povoleno daleko více ,,vad na kráse“, ačkoliv o žádné skutečné vady nejde.  

Terasová prkna v kvalitě Country se budou hodit více pro venkovská obydlí. Rustikální styl je teď velmi oblíbený, takže se toho vůbec nemusíte bát. Řekněme si upřímně, proč dávat na terasu krásná prkna, když na ni stejně budeme šlapat v botách, bude na ni pršet, sněžit, pražit slunce, bude na ní prach, špína, bahno, chlupy a zářezy od našich mazlíčků…  

Zde máte přehledné srovnání, jaký je rozdíl, mezi kvalitou NATUR a COUNTRY.