WoodCafé

vzorkovna designových dřevěných obkladů

Vzorkovna WoodCafé
Fasáda Inca
Fasádní obklad ze severského smrku se speciálním profilem a v nejoblíbenějším tónu hnědé. Čelní perodrážka umožní průběžné délkové napojování prken, což umožní optimalizaci prořezu. Profil fasádního profilu působí opticky zajímavě – napište si k nám o vzorky, rádi vám zašleme kousek vašeho budoucího dřevěného obkladu.

Inca Café

 
Fasádní obklad z borovice, která prošla tepelnou úpravou pro prodloužení životnosti, vám udělá radost dvakrát. Po instalaci bude uklidňovat své okolí medově hnědým odstínem. Pokud tuto fasádu nebudete chtít ošetřovat žádnou nátěrovou hmotou, není to nutné – po několika letech zapadne do okolní přírody svými šedavými tóny.

Palubka „tatran“, severská termo borovice – 19×117

 

Fasáda Dragon

Pro pocit jedinečnosti a podnikavosti je tu černý Dragon Black, který představuje imitaci spáleného dřeva. Nešpiní a nepáchne, zato zaručeně vyvolá potřebu sáhnout si a obdivovat. Je vhodný jak do interiéru, tak i do exteriéru. A komu se nelíbí tento speciál v černém, může experimentovat na bezbarvém Dragonu Natural.

 

Palubka „DRAGON“ black, 19×146

 

Palubka „DRAGON“ nature, 19×146

Fasáda Channel
Dřevěný fasádní obklad Channel je ten nejpraktičtější obklad, na který byste kdy pomysleli. Jeho instalace probíhá rychleji (nemá perodrážku, ale falcový překryv), živostnost barevného tónu je prodloužená tím, že je povrch jemně řezaný (při výrobě nasál daleko více barvy) a při případném budoucím poškození jakéhokoli prkna jej lze jednoduše vyměnit bez nutnosti rozebrání celé fasády).

Fasáda Channel

 

Fasáda Viking

Zajímavý vzhled nevšední roubenky vám dodá exteriérový obklad Viking ze severského smrku, který díky svému protáhlému peru nabízí možnost skrytého kotvení a tím oddaluje degradaci dřeva právě v místech standardně používaných přiznaných vrutů. Viking udělá parádu ať už v stříbřitě šedém odstínu Grey nebo příjemně teplém odstínu Honey. Skladem vedeme také odstín Viking Coal.

 

Exteriérový obklad „VIKING“ Grey 19×146

 

Exteriérový obklad „VIKING“ Honey 19×146

 

Exteriérový obklad „VIKING“ Coal 19×146