Palubka Dragon představuje naprosto unikátní a jedinečný design. Jedná se o imitaci spáleného dřeva, která však nešpiní ani nezapáchá. Pro svou tloušťku 19 mm splňuje dostatečnou sílu i pro venkovní použití. Jedná se o speciální výrobu, kdy je do palubky ze severského smrku vytlačen vzor zuhelnatělého dřeva a následně je povrch zatvrzen velkým množstvím krycího laku. Výsledkem je opravdu nevšední designový prvek s jemně lesklým povrchem připomínající hadí kůži.

 

Dřevěný obklad Dragon, detail

Dřevěný obklad Dragon, detail vzoru

 

Obklad stěny

Obklad stěny dřevěnými palubkami Dragon z designové řady Woodmood

 

Použitím palubky zcela obohatíte svůj interiér. Dragon dodá Vašemu domovu šmrnc a kapku extravagance. Skvěle si ho dokážu představit v obývacím pokoji v souladu s koženým nábytkem, nebo třeba v pracovně či kanceláři, kde vytvoří naprosto jedinečnou atmosféru. Obrázky níže Vás přesvědčí i o tom, jak úžasně může fungovat v bíle stylizované kuchyni ve spojení se zlatými a kovovými prvky.

 

    

 

Dragon Vás bude bavit ale i v exteriéru! Především hrou světla a odlesků jeho 3D struktury, obzvláště s měnícím se ročním obdobím. Co Vás nadchne více? Odraz západu podzimního slunce? Nebo snad kontrast s bílou zimní sněhovou nadílkou? Tento obklad se prostě nikdy neohledí. No posuďte sami, co myslíte?

Mrkněte na náš e-shop, nyní máme tyto palubky v AKCI z původních 992 kč/m2 na 893 kč/m2 !