1. Internetový obchod zprostředkovává prodej zboží přes síť internet. V našem případě se jedná o objednávkový systém.

2. Objednávky se přijímají prostřednictvím této webové stránky.

3. Po odeslání objednávky obdrží zákazník potvrzující email o přijetí objednávky.

4. V nejbližší možné době bude odeslán email informující o dostupnosti zboží.

5. Je-li zboží skladem, bude vystavena faktura a zboží bude rezervováno na dobu 1 týden, tedy na dobu nezbytně nutnou k převodu finančních prostředků. Po přijetí platby na náš účet bude klient informován, že zboží je připraveno k odvozu.

6. Zboží může být zaplaceno také hotově přímo na prodejně.

7. Doprava zboží na adresu uvedenou v objednávce není zahrnuta v ceně. Standardně se rozumí, že si klient zboží odebere osobně na prodejně.

8. Je-li požadováno zajistit dopravu ke klientovi, bude tato cena vypočítána individuálně v závislosti na vzdálenosti, objemu zboží a typu dopravy. Cena dopravy bude na faktuře vyčíslena zvlášť.

9. Ceny za 1m2 u obkladů s perodrážkou jsou uvedeny včetně pera, plochu potřebnou k pokrytí je tedy nutno navýšit např. dle kalkulačky na webových stránkách. Naopak u terasových prken je třeba počítat s přiznanou spárou cca 0,08 cm.

10. Ceny jsou uvedeny bez DPH.

11. Údaje uvedeny v objednávacím formuláři budou použity pouze pro potřeby zpracování objednávky a nebudou poskytovány třetí osobě

12. Nejste-li si jisti Vaší objednávkou, či máte-li jakýkoli odborný dotaz, neváhejte nás kontaktovat na tel. 739 099 283 nebo emailu zlin@puidukoda.eu