Zobrazeno 15 výsledků

Lněný olej OSMOSE - 1L Není skladem

Lněný olej OSMOSE – 1L

Přírodní něný olej v kaštanovém odstínu. Nátěr chrání dřevo před vlhkostí a UV zářením.

Tvrdovoskový olej PNZ, transparentní - 2,5L, polomat

Tvrdovoskový olej PNZ, bílý – 2,5L, polomat

2358.05  s DPH

Prodyšný tvrdovoskový olej na podlahy a jiné namáhané plochy v polomatné polotransparentní bílé barvě. Je vodoodpudivý, odolný potravinám a běžným domácím chemikáliím, reguluje vlhkost.

Bílý vosk Teknowax 1160

Bílý vosk Teknowax 1160

508.20  s DPH

Bílý vosk vhodný na natření dřevěných prvků, u kterých chceme, aby prosvětlily místnost a zároveň zůstala přiznaná textura dřeva.

Helo lak 40 - pololesk, Teknos

Helo lak 40 – pololesk, Teknos

544.50  s DPH

Pololesklý, uretanovo-alkydový lak. Je vysoce odolný a rychle zasychá. Je vhodný pro nátěr náročných dřevěných venkovních i vnitřních zařízení. Odolný proti povětrnostním vlivům a vodě. Chrání dřevo před ztrátou barvy a vytvořením trhlinek. Lakovaný povrch je tvrdý, přitom pružný, a tak odolává opotřebování a nárazům.

Odšeďovač na dřevo

Odšeďovač na dřevo

240.79  s DPH

Odšeďovač je vhodný na všechny druhy dřevin. Jeho funkcí je obnova původní barevnosti dřeva – čistí zašednutí a navrácí tak dřevu jeho původní barvu a přirozený charakter.

Olej na Thermo-wood - 2,5L, Thermory

Olej na Thermo-wood – 2,5L, Thermory

1817.06  s DPH

Olej vhodný pro použití na thermo-wood. Ošetřuje a chrání proti povětrnostním vlivům, reguluje vlhkost a dobře proniká do dřeva. Pokrytí: cca 120-160 ml na m2 (dvě vrstvy) v závislosti na savosti povrchu.

Olej s pigmentem na Thermo-wood - 2,5L, Thermory

Olej s pigmentem na Thermo-wood – 2,5L, Thermory

1817.06  s DPH

Olej vhodný pro použití na thermo-wood, s pigmentem. Ošetřuje a chrání proti povětrnostním vlivům, reguluje vlhkost a dobře proniká do dřeva. Pokrytí: cca 120-160 ml na m2 (dvě vrstvy) v závislosti na savosti povrchu.