Zobrazeny 2 výsledky

Dřevěná lavička

4235.00  s DPH

Tento produkt pro Vás chystáme!Tento produkt pro Vás chystáme!Tento produkt pro Vás chystáme!Tento produkt pro Vás chystáme!Tento produkt pro Vás chystáme!Tento produkt pro Vás chystáme!Tento produkt pro Vás chystáme!Tento produkt pro Vás chystáme!Tento produkt pro Vás chystáme!Tento produkt pro Vás chystáme!Tento produkt pro Vás chystáme!Tento produkt pro Vás chystáme!Tento produkt pro Vás chystáme!Tento produkt pro Vás chystáme!Tento produkt pro Vás chystáme!Tento produkt pro Vás chystáme!Tento produkt pro Vás chystáme!Tento produkt pro Vás chystáme!Tento produkt pro Vás chystáme!Tento produkt pro Vás chystáme!Tento produkt pro Vás chystáme!

Dřevěný svícen

Dřevěný svícen

385.00  s DPH

Rustikální adventní svícen je složen ze čtyř hranolků ze severského smrku o šířce 5,8 x 5,8 cm, výšce 9, 12, 15 a 18 cm a podstavcového tácu o velikosti 23 x 23 cm. Tác nabízí prostor pro různé vánoční dekorace nebo přírodniny, a tak si jej můžete dozdobíte zcela sami dle své fantazie.

V hranolcích umístěných v rohu tácu jsou vyfrézovány otvory pro čajovou svíčku o průměru 4 cm. Na Vaše přání však můžeme ponechat hranolky bez frézování a tak na ně lze položit i klasickou svíčku. V tomto případě doporučujeme pod svíčku použít kovový bodec nebo umístit svíčky do skleniček. Stejně tak lze na přání umístit hranolky ne do roku tácu, ale do jeho středu. V případě zájmu o úpravy, Váš požadavek prosím napište do „poznámky k objednávce“, kterou najdete při zadávání kontaktních údajů v košíku nebo nás kontaktujte telefonicky či e-mailem.

Svícen posíláme v rozloženém stavu, aby při převozu nedošlo k jeho poškození. Komponenty obsahují: složený tác, jednotlivé hranolky, vruty. Pro jednodušší ukotvení hranolků jsou v tácu předvrtány díry.

Obrázky slouží pouze pro inspiraci, jak svícen dekorovat. Odchylky jsou vzhledem ke zcela ruční práci povoleny. Oheň nenechávejte bez dozoru, jedná se o hořlavý materiál!

Kdybyste si s něčím nevěděli rady, kontaktujte nás na tel. čísle 731 307 588 nebo na e-mailové adrese zlin@puidukoda.eu